Bilişim sektöründe son zamanlarda yaptığımız işlerde hızlı ve güvenilir olmayı hedefleyerek her geçen gün daha emin adımlarla büyüyen bir firmayız. En çok önem verdiğimiz konu ise aldığımız işleri hakkıyla yapabilmektir.

(+90) 216 234 33 30

info@bilteq.com

İçerenköy Mh. Çetinkaya Sk. No:28/3 Ataşehir/İstanbul

Paylaş

(+90) 216 234 33 30

İçerenköy Mh. Çetinkaya Sk. No:28/3 Ataşehir/İstanbul

info@bilteq.com

 

NETWORK VE SİSTEM

ODASI ÇÖZÜMLERİ

Firmamız kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir. Tüm Türkiye’nin PTT şubeleri güvenliği firmamıza ait olup, her şehirde var olan taşeronlarımız yardımı ile tüm Türkiye deki kurumlara hızlı ve kaliteli destek sunmaktayız.

Sunduğumuz çözümler; Ağ Güvenliği Çözümleri, Geniş alan ağı, kablosuz alan ağı ve yerel alan ağı teknolojilerinde bağımsız esnek çözümler ve hizmetler sunmaktadır.

Bir firma için sistem odası (DataCenter, Server Odası), server sistemlerinin, network ekipmanlarının, iletişim ekipmanlarının bulunduğu ve tüm bu sistemlere giden kablolamanın sonlandırıldığı lokasyondur.

Bu kadar kritik bir sistem odası firma için hayati önem taşır. Dolayısıyla bu odanın içindeki cihazların soğutulması, enerjisinin kesilmemesi, ısı ve nemden etkilenmemesi, yangın önlemlerinin alınması, kontrolsüz giriş çıkışların olmaması, giriş çıkışların kamera ile izlenebilmesi gibi ihtiyaçlar vardır. NETCOM böyle kritik görevi olan sistem odalarının tasarım aşamasından kurulumuna kadar olan süreç içinde çalıştığı partnerleri ile müşterilerine destek verebilmektedir.