Bilişim sektöründe son zamanlarda yaptığımız işlerde hızlı ve güvenilir olmayı hedefleyerek her geçen gün daha emin adımlarla büyüyen bir firmayız. En çok önem verdiğimiz konu ise aldığımız işleri hakkıyla yapabilmektir.

(+90) 216 234 33 30

info@bilteq.com

İçerenköy Mh. Çetinkaya Sk. No:28/3 Ataşehir/İstanbul

Paylaş

(+90) 216 234 33 30

İçerenköy Mh. Çetinkaya Sk. No:28/3 Ataşehir/İstanbul

info@bilteq.com

 

ŞİRKET PROFİLİ

Bilteq Bilişim Teknolojileri olarak 2017 yılında kurulmuş bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren, kurumlara değer yaratmak için sektörde yerini almış bir bilişim şirketiyiz. Yüksek teknolojik kalite ve zamanında çözüm prensibiyle hareket ederek, müşterilerimizin verim ve rekabet gücünü arttırmak başlıca amacımız.

Bu amaç doğrultusunda, proje ve kalite yönetimi konusunda en doğru sistem ve bileşenlerle çalışmaktayız.

Kuruluşumuzdan bu yana,  bilişim sektöründe yaşanan hızlı değişim ve gelişmeleri bir bütün olarak görüp, büyük bir ihtiyaç haline gelen yeni nesil iletişim çözümlerini iş ortaklarımızın bilgi teknolojileri yatırım ve işletme maliyetlerinin azaltılmasında ve maksimum verimin sağlanmasında büyük bir rol oynadık.

Değerlerimiz

Başarılarımızın sürekliliğinde bize yol gösteren, tüm çalışanları ile bir aile olarak en iyi tanımlayan ve temsil eden değerlerimiz; güvenilirlik, ekip çalışması, yenilikçilik, değer katma, sorumluluk, verimlilik.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, çözüm ortaklarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sektöründe lider bir şirket olmaktır.


Misyonumuz

Sürekli gelişen ve fark yaratan ürünlerimiz ile müşterilerimizin verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan hizmetler sunmaktır.


Hedefimiz

Bilişim sektöründe en kaliteli hizmeti sunmak ve dünya çapında faaliyet gösteren yüksek nitelikli bir firma olmaktır.