Bilişim sektöründe son zamanlarda yaptığımız işlerde hızlı ve güvenilir olmayı hedefleyerek her geçen gün daha emin adımlarla büyüyen bir firmayız. En çok önem verdiğimiz konu ise aldığımız işleri hakkıyla yapabilmektir.

(+90) 216 234 33 30

info@bilteq.com

İçerenköy Mh. Çetinkaya Sk. No:28/3 Ataşehir/İstanbul

Paylaş

(+90) 216 234 33 30

İçerenköy Mh. Çetinkaya Sk. No:28/3 Ataşehir/İstanbul

info@bilteq.com

 

NEDEN BULUT ?

VOIP SES HİZMETLERİ

NEDEN KULLANMALIYIM ?

HER YERDEN ULAŞILABİLİR OLUN

Sanal Santral ile ofisiniz veya çalışanlarınız nerede olursa olsun, sadece internet bağlantısının olması çalışması için yeterlidir.

KOLAY VE ÜCRETSİZ TAŞINIR

Ofisinizi taşırken kolaylıkla santralinizi taşırsınız, tek yapmanız gereken yeni ofisinizde bir internet bağlantısı olması.

YATIRIM MALİYETİ YOK

İlk yatırım maliyeti yoktur.Kurulum gerektirmediği için kurulum maliyeti ödemezsiniz. Aylık kiralama modeliyle sunulmaktadır.

SABİT ÜCRET YOK

Hattınızı Sanal Santral operatörlüğüne taşıyarak sabit ücretlerden kurtulabilirsiniz. Sabit hat ücreti ödemeden özgürce hattınızı kullanabilirsiniz.

ŞUBELERİNİZ TEK SANTRALDE

Bulut Santral ile tüm şubeleriniz için ayrı ayrı değil tek santral üzerinden haberleşirsiniz.Şubeleriniz kendi aralarında sınırsız ve ücretsiz görüşürler.

DİJİTAL HAT

Hattınızı taşıdığımızda artık dijital bir hatta sahip olursunuz. Tek hat üzerinden yüzlerce çağrı gelse dahi meşgul çalmaz ve çağrı size ulaşır.