Bilişim sektöründe son zamanlarda yaptığımız işlerde hızlı ve güvenilir olmayı hedefleyerek her geçen gün daha emin adımlarla büyüyen bir firmayız. En çok önem verdiğimiz konu ise aldığımız işleri hakkıyla yapabilmektir.

(+90) 216 234 33 30

info@bilteq.com

İçerenköy Mh. Çetinkaya Sk. No:28/3 Ataşehir/İstanbul

Paylaş

(+90) 216 234 33 30

İçerenköy Mh. Çetinkaya Sk. No:28/3 Ataşehir/İstanbul

info@bilteq.com

 

GRANDSTREAM

IP SANTRALLER

Gandstream firması 2002 yılından bugüne SIPtümleşik haberleşme ürün ve çözümleri üretmektedir. Ödüllü çözümleri ile küçükve orta ölçekli işletmelere ayrıca daha büyük işletmelere güvenilir inovatif veyüksek kaliteli çözümler sunmaktadır.

Grandstream Networks çözümleri bir yandaniletişim maliyetlerini  düşürürken,güvenliği ve verimliliği artırmayı hedeflerler Açık SIP standardı ile çalışanürünler, pazarda yer alan bir çok lider marka ile birlikte çalışabilirlik ve uyumluluğun yanısıra, rakipsizözellik seti, esneklik ve fiyat rekabeti de sağlamaktadır.

Merkezi ABD’nin Boston şehrinde olanGrandstream Networks’in yine ABD de Dallas, Los Angeles, şehirleri ile Valencia(Venezuela), Casablanca (Fas), Shenzen ve Hangzhou (Çin Halk Cum); Madrid(İspanya) ve Selangor (Malezya) da ofisleri bulunmaktadır.

  • UCM6202 ve UCM6204, 500 kullanıcıya ve 50/75 eşzamanlı çağrıyı destekler, UCM6208, 800 kullanıcıya ve 100 eşzamanlı çağrıyı destekler.
  • Entegre 2/4/8 PSTN trunk FXO portları, yaşam çizgisi özellikli 2 analog telefon FXS portu ve 50’ye kadar SIP trunk hesabı
  • Entegre PoE, USB, SD kartlı Gigabit ağ bağlantı noktaları
  • 5 seviyeli IVR destekler (Etkileşimli Sesli Yanıt)
  • Dahili arama kayıtları sunucusu; web kullanıcı arayüzü ile erişilebilen kayıtlar
    Telefon kullanımını satır, tarihe göre vb. İzlemek için Dahili Arama Ayrıntı Kayıtları (CDR)
  • Gelen çağrıları verimli bir şekilde ele almak için çok dilli otomatik operatör ve arama kuyruğunu destekler
  • SRTP, TLS ve HTTPS şifreleme kullanarak mümkün olan en güçlü güvenlik koruması
  • H.264, H.263 veya H.263 + kodeklerini kullanan tüm SIP video uç noktalarını destekler.